Про нас

Де б не перебувала людина та яке б повітря її не оточувало, - люди постійно знаходяться у світі самих різноманітних запахів. Кожен з них впливає на людину, на його самопочуття, працездатність, настрій та на життєдіяльність його організму в цілому. Запах впливає на частину мозку де народжуються емоції.

У зв’язку з цим проблема очищення повітря дуже актуальна на сьогоднішній день, тому що запахи відіграють важливу роль в нашому повсякденному житті. Здебільшого, виникнення неприємного запаху – прикре непорозуміння, а ось його видалення – важка задача.

Запорука здоров’я – чисте повітря!

Наша компанія пропонує комплекс послуг та широкий вибір обладнання для дезінфекції, дезінсекції та дератизації, очищення повітря в будь якому приватному чи промисловому приміщенні, а також автомобілі.

Наші інноваційні технології здатні назавжди позбавити вас від неприємного запаху будь якого  походження та в будь якому приміщенні чи автомобілі. Позбавитися від комах, таких як: клопи, таргани, блохи, мурахи, комарі, моль та інші. Також наша компанія допоможе вам позбавитися від мишей та щурів.

Ми пропонуємо нашим клієнтам різноманітні системи, котрі націлені на усунення різних небажаних та неприємних запахів в приміщенні (тютюновий дим, запах гарі, запах молока, риби, плісняви, вологості, запах після ремонту та багато іншого.)

Ми пропонуємо послуги очищення повітря (дезінфекція) та захищаємо вас від різних видів забруднень таких як: віруси, мікроби, грибок, пліснява, алергени, пил, тютюновий дим, пилові кліщі, хімічні випари.

У перелік наших послуг також входить:

Дезінфекція: боротьба з мікробами, вірусами, цвіллю, грибком, алергенами та інше;
Дератизація: позбавлення від щурів і мишей;
Дезінсекція: знищення клопів, бліх, тарганів, прусаків, мурах та інших комах;
Дезодорація: прибираємо запах цвілі і затхлості, усуваємо запах міток домашніх тварин (кішок, собак), запах зіпсованих продуктів.

Наша компанія також здійснює продаж, установку та надає обслуговування обладнання по очищенню та дезінфекції повітря; продажем курильних кабін різних виробників; продажем засобів по усуненню локального запаху Odorgone (Одоргон);

Зони використання:

житлові будинки, квартири, офіси, готелі;
навчальні класи, аудиторії, дитячі садки;
магазини, лікарні, салони, SPA-центр;
зерносховища, овочесховища;
театри і кінотеатри, ресторани і кафе, нічні клуби;
автомобілі, автобуси,  громадський транспорт, включаючи залізничний.

Команда компанії "Ейр Лайф" допоможе вам ефективно вирішити проблему неприємного запаху, провести дезінфекцію, дератизацію, дезінсекцію та фумігацію в короткий термін!

Про нас

<< Назад